Tel: 0912 7926 051

خرید کسپرسکی خرید لایسنس کسپرسکی خرید بلیت طلایی کلش

Tel : 0912 6493 552

وکیل جرایم رایانه ای,وکیل آنلاین وکالت فضای مجازی,وکیل مدلینگ,وکیل پایه یک دادگستری مشاوره با وکیل اینترنتی

وکیل شرکت های هرمی

 

وکیل شرکت های هرمی

وکیل شرکت های هرمی و طرح شکایت

با توجه به گستردگی جرایم شرکت های هرمی و افزایش اینگونه شرکت های عموما کاغذی و به دنبال آن کلاهبرداری های میلیاردی صاحبان این مشاغل ، نیاز به مشاوره و راهنمایی دقیق وکیل شرکت های هرمی برای افراد زیر مجموعه این شرکت ها حس میشود تا با کمترین ضرر بتوانند از دام این شرکت ها خارج شده و بر علیه مدیران شرکت های هرمی شکایت کنند تا در اینده نچندان دور دچار روند قضایی و پاسخ گویی در دادگاه نشوند.

اما در ابتدا شرکت های هرمی چیست؟ و نحوه کسب و کار آنها چگونه است؟

ترفند و شیوه کار که نوعی مدل کسب و کار غیر پایدار نامیده میشود به اینگه میباشد که ابتدا مدیران شرکت چند نفر معاون و یا سر شاخه را برای خود تعیین کرده و این افراد برای درامد داشتن از این شرکت باید برای خود زیرمجموعه گیزی انجام دهند به این صورت که هر سر شاخه با جذب زیر مجموعه جدید و واریز وجه توسط زیر مجموعه به حساب صاحب شرکت، شخص سر شاخه ذینفع شده و درصد بالایی از وجه واریزی “وکیل برای شرکت های هرمی” شخص زیر مجموعه را به عنوان حقوق دریافت می کند تا اینجای کار همه چیز طبیعی به نظر میرسد ولی مشکل زمانی اغاز میشود که تعداد زیر مجموعه ها گسترش پیدا میکند و افراد زیر شاخه بسیاری وجود خواهند داشت که حق عضویت پرداخت کردند ولی کسی را به عنوان زیر مجموعه خود نمیتوانند معرفی کنند…. در این دور پوچ به جز مدیران شرکت های هرمی و چند سر شاخه اصلی بقیه مجموعه همگی ضرر خواهند کرد.

چرا به این گونه فعالیت ها و شرکت ها هرمی گفته میشود؟

زیر مجموعه گیری و اعضا در لایه های پایینی این مجموعه به طور مداوم رشد پیدا میکند و از این جهت ساختار شبکه مشتریان، شبیه هرم می باشد که فقط افرادی که در قله هرم هستند سود میکنند. ساده‌ترین صورت این شبکه‌ها نوع دودویی است که اگر با یک عضو به عنوان ادمین شروع شود پس از ده مرحله به بیش از هزار عضو جدید، پس از بیست مرحله به بیش از یک میلیون عضو جدید و پس از سی و سه مرحله به بیش از هشت میلیارد عضو جدید خواهد رسید. به عبارت دیگر نتیجه کار این نوع وکیل شرکت‌های هرمی این است که تعداد اعضایشان آن‌قدر رشد خواهد کرد تا با محدودیت در عضو گیری جدید به دلیل نبودن شخص مایل به عضویت رو به رو شوند و در چنین شرایطی جمعیت بسیار بالایی از اعضا، که گاهی بیش از ۸۰% اعضای کل مجموعه را شامل میشود، در لایه‌های پایینی قرار دارند و پولشان را از دست داده‌اند و در عوض مدیران و ادمین های شرکت هرمی و درصد کمی از سر شاخه ها به پول های هنگفت و نجومی رسیده‌اند. این در حالی است که شرکت نیز طبق قوانینش عمل کرده است و در ظاهر کسی حق وکیل شکایت از شرکت های هرمی را ندارد.

وکیل شرکت های هرمی,شکایت از شرکت های هرمی

 

وکیل شرکت های هرمی:

وقتی کار به دادگاه و شکایت و تشکیل پرونده میرسد کارهایی که وکیل شرکت های هرمی میتواند انجام دهد، در این گونه پرونده ها به دلیل گستردگی شاکی ها و مبالغ نسبتا سنگین این گونه پرونده ها بسیار می باشد. از سر و سامان دادن به شاکی ها تا کم کردن پیچیدگی های قضایی پرونده و گرفتن رضایت شکات و شناسایی اموال و غیره. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام کار و کمک هایی که وکیل مجرب دادگستری در مورد این پرونده ها میتواند انجام دهد ، لطفا با وکلای مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

با یک مثال ساده از نحوه کارکرد و ضررهای مالی اشخاص عضو در این شرکت ها، بیشتر آشنا میشویم. شرکتی ۱۰۰٫۰۰۰ تومان پول از شخص اول می‌گیرد (سر شاخه) و در صورتی که این شخص، دو عضو جدید معرفی کند به او ۱۸۰٫۰۰۰ تومان حق‌الزحمه داده خواهد شد. به عبارت دیگر این شرکت با عضویت هر دو نفر، دویست هزار تومان درامد کسب میکند که ۱۸۰٫۰۰۰ تومان آن را به شخص معرف اول میدهد و خود شرکت بدون هیچ زحمتی در این مرحله ۲۰٫۰۰۰ تومان بدست آورده و اگر شخص اول به هر دلیلی نتواند عضو جدیدی معرفی کند، یا فقط یک نفر به عنوان عضو جدید معرفی کند، هیچ دستمزدی دریافت نخواهد کرد و این رویه الا اخر ادامه خواهد داشت. در نهایت در چنین فعالیتی همیشه بیش از نیمی از اعضاء فقط حق عضویت داده‌اند و نتوانسته اند عضو جدیدی معرفی کنند و در نتیجه هیچ در امدی نداشته اند و با گسترش شبکه تعداد این افراد مدام در حال رشد کردن است….
تقریبا در اکثر کشور ها من جمله ایران و اکثر کشور های اروپایی و حتی امریکا و کانادا قوانین سخت گیرانه ای برای جلوگیری از فعالیت های وکیل شرکت های هرمی وضع شده و به جز رد مال، حبس های طولانی مدت و منع از فعالیت اقتصادی نیز برای گردانندگان این شرکت ها در نظر گرفته شده است.

سوال پر تکرار: فرق شرکت های هرمی با بازاریابی شبکه ای چیست؟

در ظاهر این دو شباهت زیادی به هم دارند ولی در بازاریابی شبکه ای، شرکت محصولات و یا کالای خود را به شخص میفروشد و شخص در صورت تمایل میتواند آن محصولات را به دیگر افراد تبلیغ کرده و با فروش آن ها به اشخاص دیگر صاحب بخشی از سود شرکت شود. در این روش شخص به اندازه پولی که پرداخت میکند جنس متناسب با قیمت پرداخت شده دریافت میکند و در واقع کالا با ارزش در این بین معامله میشود. در حالی که در حالت شرکت های هرمی معمولا هیچ کالایی جا به جا نمیشود و یا اگر جا به جا شود ارزش بسیار پایین تری نسبت به پول پرداخت شده خواهد داشت. برای اشنایی بیشتر با بازیابی شبکه ای به این پست مراجعه فرمایید.

 

 

وکیل جرایم سایبری
گرفتن وکیل
وکیل مجرب رایانه ای
اخبار

 

ساعات کاری دفتر وکالت

سامانه پیام کوتاه سایت

اخبار عمومی امنیت سایبری

دانلود نسخه موبایلی سایت – APP

__________________________

 

تماس با ما

 

تلفن تماس ۱:  ۰۹۱۲.۷۹۲۶.۰۵۱

تلفن تماس ۲:  ۰۹۱۲.۶۴۹۳.۵۵۲

 

Email: info@vakilit.com

__________________________


تلگرام وکیل جرایم رایانه ای